"Aprók" Kupája

img_20240417_140804999

"Színes szakmák- Álmodj a jövőről és rajzold meg!"

gridart_20240416_193020360A Kaposvári Szakképzési Centrum által meghirdetett "Színes szakmák- Álmodj a jövőről és rajzold meg!" című rajzpályázatán óvodásaink 3. helyezést értek el. A nyerteseknek járó ajándékcsomagot a "Légy a szakmád mestere" nyitórendezvény ünnepélyes megnyitóján vehették át. Szívből gratulálunk nekik!

Bozsik focitorna

bozsik fociÓvodánk foci csapata 3/3 győztes meccsel tért vissza a mai Bozsik foci tornáról. Gratulálunk, nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Víz világnapja alkotópályázat

gridart_20240419_092502449A Dél-dunántúli Vízügyi Igazgatóság víz világnapi alkotópályázatán III. helyezést ért el a Bóbita csoport alkotása. Oklevél és könyvutalvány volt a nyeremény. (Felkészítő pedagógus: Márta-Biró Katalin) Szívből gratulálunk nekik!

Mesemondó találkozó

fb_img_1710958186510Gratulálunk óvodásunknak, Ponekker Odettnek, aki nagyon szépen szerepelt a "Fésűs Éva" óvodások mesemondó találkozóján!

"A mi kék világunk" témájú rajzkiállítás

received_1164748614962720Ezen a héten zajlik Kaposvár óvodáinak szakmai hete, melynek első programja az ovisok rajzaiból készült rajzkiállítás volt a Nemzetőr Sori Központi Óvodában. Óvodánkból Lepenye Anna, Ponekker Odett, Balázs Bercel, Troll Ajsa és Kasza Zsófia rajzai kerültek kiállításra. Jutalmuk egy emléklap és egy mosolygós piros alma volt. Gratulálunk nekik, büszkék vagyun rájuk! A kiállítás 03.18-03.29 között tekinthető meg.

"Pajkos Napsugár" mesemondó verseny

mate„PAJKOS NAPSUGÁR…” Fésűs Éva mesemondó találkozó a Takáts Gyula Könyvtárban.
21 kisgyermek mondott egy-egy kedvenc mesét a hallgatóságnak.
Nagy örömünkre 10 kisgyermek választott Fésűs Éva mesét. A találkozóról egyetlen gyermek sem tért haza üres kézzel. A megérdemelt emléklap mellé egy-egy szép almát és PAJKOS NAPSUGARAT kaptak ajándékba.
A Kaposvári Fésűs Éva Központi Óvodát Sulcz Máté (Bóbita csoport) képviselte.

Mi készítettük

mi keszitettuk„MI KÉSZÍTETTÜK” A Fésűs Éva Központi Óvoda és Tagóvodái dolgozóinak alkotásait bemutató kiállításunkat az Együd Árpád Kulturális Központban tekinthették meg az érdeklődők.
Hagyományteremtő jelleggel állítottuk ki alkotásainkat, bemutatva az óvodában dolgozók jó kézügyességét, kreativitását, alkotókedvét.
További képek a kiállításról a Galériában tekinthetők meg.

„Száz kis aranyernyő” című gyermekrajz kiállítás

rajzversenyA kiállításra összesen 105 rajzot küldtek be, amit a Nemzetőr Sori Központi Óvoda kiállítási tábláin helyeztek el. Büszkék vagyunk minden kis „művészünkre”, akik oklevelet vehettek át csodaszép rajzaikért az ünnepségen!
Óvodánkat Szemicsek Szófia, Halász Dorottya, Varga Hanna, Markovics Hanna és Vető Eszter Dorka (Napsugár csoport) képviselték.

Mintapedagógusi cím

verusKolléganőnk, dr. Weiszné Ambrus Veronika Így tedd rá! mintapedagógus lett.
Sok szeretettel gratulálunk!