Napsugár csoport

Miért jó gyereknek lenni a napsugár csoportban? Beszéljenek helyettünk a nagycsoportos gyermekeink:

„ Ha lehetne választani, a Napsugár csoportot választanám, mert ez a legjobb csoport, itt vannak a barátaim, nagyon sok játékunk van, sokféle játékot játszhatunk együtt!” (Z.D.)

„Mindenki szeret engem!” (P.S)

„Szeretek a barátaimmal beöltözni, eljátszani egy mesét! Sokat táncolunk, játszunk!” (V.D.)

„Nagyon jó dolgokat csinálunk az óvó nénikkel! (Z.M.)

„Rengeteget játszhatunk a barátaimmal! Sok barátom van és szeretnek.” (P.Z.)

„Nagyon szeretem a közös programokat, sétákat, kirándulásokat. Szeretek úszni, korcsolyázni a többiekkel!”Szuper hogy van galéria a csoportunkban! (V.B.)

„Mindig csinálunk valami érdekeset! Sokat rajzolhatok a barátaimmal, nagyon szeretek ide járni!” (Sz. Sz.)

Szeretem, hogy vannak kiscsoportosok, sokat tudok nekik segíteni! Szeretem a táncos foglalkozásokat! (V.H.)

„Az a jó ebben a csoportban hogy tudunk közösen alkotni!” (L.C.)

„ Szeretem az ünnepeket, legjobban a farsangot!” (H.D.)

„Tetszik a csoportszoba, a kedvenc barátommal sokat tudok játszani!” (R.K.)

Amiért mi felnőttek szeretjük…….

Olyan gyermekek járnak hozzánk, akik szeretik, tisztelik és elfogadják egymást. Családias, nyugodt légkörben tudunk együtt lenni, ahol a tanulás gyerekjáték. Fogékonyak a nevelési, tanulási módszereinkre, az újdonságokra. Humorral, következetesen, nagy szeretetben neveljük a ránk bízott gyermekeket, mert NEKÜNK ŐK A LEGFONTOSABBAK!

Bellér Margit - Gitta néni

óvodapedagógus